Home Artykuły Doświadczasz ataków energetycznych? – Ten artykuł jest dla Ciebie
Doświadczasz ataków energetycznych? – Ten artykuł jest dla Ciebie
0

Doświadczasz ataków energetycznych? – Ten artykuł jest dla Ciebie

0

Informacje zawarte w tym artykule są dla Ciebie jeśli:

  • Doświadczasz ataków energetycznych
  • Masz problem z koncentracją
  • Masz problem z wizualizacją
  • Masz problem z mentalnym odparciem napierających negatywnych myśli z zewnątrz
  • Masz problem z naprowadzeniem swojego umysły na pozytywne tory
  • Nie umiesz się dostatecznie przestroić energetycznie by wyjść z przestrzeni doświadczania ataku energetycznego.

Jeśli chociaż jeden z powyższych punktów do Ciebie pasuje – znajdziesz tu pomoc w rozwiązaniu swojego problemu.

Jeśli doświadczasz ataków energetycznych to wiesz jak fatalne to uczucie. Wszystko zaczyna wyglądać w czarnych kolorach i trudno się skoncentrować tak aby wyjść z tego stanu, który nie tylko fizycznie ale i mentalnie po prostu absorbuje całą naszą uwagę, uniemożliwiając skuteczne przeprowadzenie chociażby wizualizacji czy ćwiczenia energetycznego, które by pomogło wejść na wyższe wibracje i przestroić się na przestrzeń wolną od negatywnego wpływu.

Ataki energetyczne najczęściej zdarzają się właśnie w dni kiedy jesteśmy rozbicie oraz wieczorami i nocami, kiedy nasza zdolność do koncentracji umysłu a przez to skutecznego przeciwdziałania – jest bardzo ograniczona.

Sam znajdowałem się kiedyś w sytuacji, doświadczania takich ataków więc wiem jak desperacko człowiek wówczas szuka wyjścia i rozwiązania swojego problemu. Wydaje się to abstrakcją, dopóki kogoś to naprawdę nie spotka. Trudno jest też znaleźć osoby naprawdę kompetentne, które pomogły by rozwiązać problem, a nawet jeśli są, to często doraźnie potrzepujemy móc zrobić coś samemu by sobie pomóc, zanim znajdzie się ktoś, kto będzie miał czas i możliwości aby dla nas zadziałać. Nigdy też nie lubiłem prosić o pomoc kiedy naprawdę nie muszę, więc poszukiwałem pomocnej techniki lub narzędzia, które by mi pomogą w takich sytuacjach.
W końcu znalazłem, co wielokrotnie pozwoliło mi wyjść z wielu energetycznych opresji nawet w środku nocy.

Tym narzędziem, które potrafi pomóc w uwalnianiu się od negatywnych wpływów energetycznych jest Wahadełko. Teraz Ci wyjaśnię, dokładnie, dlaczego i na jakiej zasadzie to działa:

Praca z wahadełkiem polega na zaprogramowaniu intencją, określonego działania wahadełka, które będzie ono dla nas wykonywać – nawet wtedy, kiedy nie będziesz w stanie się skoncentrować!

Działanie wahadełka opiera się na jego sprzężeniu z Twoją podświadomością i na zaprogramowaniu poprzez wahadełko w podświadomość określonych mechanizmów oczyszczających i uzdrawiających, tak aby ruch wahadełka automatycznie inicjował pożądane przez Ciebie zmiany.
Dzięki umiejętnemu zaprogramowaniu wahadełka – pozytywny wpływ energetyczny odcinający negatywne wpływy ataku i dostający Cię na wyższe wibracje – uzyskasz nawet wówczas, kiedy brakuje Ci siły, energii, nie możesz się skoncentrować, a Twój umysł wypełniają negatywne myśli.

Nasze ciało, umysł oraz podświadomość są ze sobą ściśle powiązanie. Coś co wpływa na jeden z tych aspektów – wpływa na całą resztę.
Niestety, nasz umysł, który wydawałoby się powinien w łatwy sposób wpływać na podświadomość i uruchamiać pożądane przez nas procesy – na przykład uzdrawiania czy oczyszczania – został tak wytrenowany w obecnym społeczeństwie, że podświadomość posiada szereg blokad aby przeciwdziałać intencjom, które wyrażamy w umyśle.
Ma to sens, bo pomyśl co by było, gdyby podświadomość, która ma ogromne możliwości realizowania wprowadzanych do niej programów – łatwo akceptowała każdą myśl, każdą intencję jaka pojawi się w naszym umyśle. Czasami przecież z rożnych przyczyn, w naszym umyśle pojawiają się myśli w których źle komuś lub sobie życzymy, gdy np. czujemy, że w czymś zawiedliśmy to potrafimy mentalnie się skarcić lub w innych sytuacjach dosłownie dyskutujemy z samymi sobą w myślach i było by fatalnie, gdyby podświadomość brała to wszystko na poważnie i realizowała każde przekonanie, każdą myśl, jaka pojawi się chwilowo w umyśle.
Dlatego to niestety nie jest prawda, że wystarczy sobie wyobrazić, iż będzie lepiej i tak się stanie. Owszem są techniki wizualizacji, afirmacji etc. które dają pozytywne efekty ale tylko kiedy prowadzimy je w sposób bardzo długotrwały, poświęcając wiele czasu i energii na zasilanie tych wizualizacji i wielokrotnie, całymi tygodniami a czasami miesiącami je powtarzamy. Wówczas nasza podświadomość niejako godzi się, zaczyna akceptować przyjęcie czegoś co wprowadzamy do niej mentalnie z obszaru naszych myśli i wewnętrznego monologu.

W przypadku ataków energetycznych jednak nie mamy czasu mantrować czegoś miesiącami – potrzebujemy efektów już teraz.
I tu pojawia się furtka, sposobność o której niewielu wie, a która potrafi zdziałać bardzo wiele dobrego dla nas w bardzo szybki sposób.
O ile bowiem podświadomość ma szereg blokad hamujących uruchamianie jej mechanizmów z poziomu umysłu świadomego i wewnętrznego monologu – o tyle podświadomość nie ma takich blokad jeśli polecenie trafia do niej za pośrednictwem naszego fizycznego ciała.

Wahadełko = ruch ciała i komunikacja z podświadomością. Jeśli umiejętnie to zrobisz – fakt, że weźmiesz wahadełko do ręki i pozwolisz dłoni na odpowiedni – wcześniej zaprogramowany – ruch – sprawi, że podświadomość odbierając bodziec z faktycznego ruchu Twojego ciała – a nie tylko mentalnej intencji – będzie wiedziała, że na serio teraz ma działać i uruchamiać dany proces uzdrawiania czy podnoszenia Twoich wibracji.

Społeczeństwo, szkoła, wychowanie, programowanie jakie przechodziliśmy od dzieciństwa – nigdy nie koncertowały się na tym, aby wytworzyć blokady wpływu na podświadomość ze strony pracy ciała. Bardzo wiele za to zrobiono, aby wytworzyć te blokady w obszarze samego umysłu świadomego i prób zmieniania podświadomość za pomocą wewnętrznego monologu czyli np. poleceń i intencji płynących jedynie z poziomu mentalnego – czyli naszego wyobrażenia sobie czegoś.

A więc wskazałem Ci tu potężną wiedzę – poprzez odpowiednią pracę z ciałem – możesz przeprogramować swoją podświadomość a w efekcie zmieniać cały swój układ energetyczny, aktywując w nim odpowiednie mechanizmy ochronne i wspierające Cię energetycznie.

Zasada działania wahadełka jest prosta w stosowaniu ale wymaga właściwego przygotowania i umiejętnego zaprogramowania go do danego zadania. Nie jest to coś, co można skutecznie zrobić od tak i nauczyć się tego z jednego artykuły.
Dlatego przygotowałem kurs online, ucząc jak programować i jak pracować z wahadełkiem aby osiągać porządna rezultaty.
Z kursu dowiesz się jakie możliwości daje wahadełko i jak po nie skutecznie sięgać. Będziesz w stanie samodzielnie pracować z wahadełkiem i uwalniać się od wielu negatywnych wpływów, oraz dostrajać się do wyższych płaszczyzn duchowych.
Kurs ten zawiera efekt wielu lat moich osobistych doświadczeń i stanowi esencję praktycznej wiedzy, która pozwala wejść na nowy poziom nawet osobie zupełnie nowej w tej tematyce.

Kurs online znajdziesz tutaj:

Kurs Wahadełkowania Online – Solidne Podstawy i Praktyka

Jakub Niegowski

You cannot copy content of this page