Home Doświadczenie

Doświadczenie

Poniższe dane dotyczą jedynie działalności związanej z pisaniem.

 

1997-2006 – Serwis ezoteryczny „Gwiezdne Wrota”
Założony przeze mnie, Pierwszy w Polsce niezależny, pionierski i przed kilka lat największy serwis o tematyce szeroko pojętej ezoteryki i rozwoju duchowego. Jako pierwsi zaczęliśmy działać na taką skale, przez naszą redakcję przewinęło się dziesiątki utalentowanych ludzi, zgromadziliśmy około tysiąca autorskich tekstów, organizowaliśmy doroczne zloty, a ci, którzy mieli okazję być wtedy z nami do dziś wspominają GW z wielkim sentymentem. 

1999-2003 – Serwisy o tematyce gier komputerowych
Mniej więcej w tych latach zajmowałem się zawodowo pisaniem recenzji dla różnych bardziej lub mniej znanych branżowych serwisów poświęconych tematyce gier komputerowych. Była to realizacja mojego marzenia z dzieciństwa, gdyż jako pasjonat gier komputerowych zawsze podziwiałem recenzentów zwłaszcza tych, których recenzje czytało się jak wciągające, miejscami zabawne opowiadanie. W tym też okresie miałem przyjemność nauczyć się wiele o organizacji i pracy w redakcji, co pozwoliło mi na znaczny rozwój „Gwiezdnych Wrót”, a doświadczenie to przydaje mi się po dzień dzisiejszy. 

2005-2011 – Strony prywatnie i wolny strzelec
W latach tych skupiłem się na publikacjach w ramach moich bardziej prywatnych, autorskich stron internetowych, oraz na okazyjnych publikowaniu artykułów w czasopismach ezoteryczno-rozwojowych. 

2005 – Pierwsze wydanie drukiem mojej książki „Na Granicy Światów”
Pierwsze wydanie mojej książki nosiło tytuł „Na Granicy Światów: Księga Tajemnic Międzywymiarowych Magów”. Sama książka poświęcona została podróży poprzez szereg dziedzin ezoterycznych, koncentrując się na ich najbardziej praktycznych aspektach. Mnogość opisów opartych głownie na moich własnych doświadczeniach, wiele przydatnych technik, sprawiły, iż nakład książki rozszedł się bardzo szybko. 

2010 – Drugie wydanie drukiem mojej książki „Kurs Magii Psychotronicznej”
Drugie wydanie książki „Na Granicy Światów”, na które przyszło trochę poczekać, zostało dopięte na ostaniu guzik i jestem szalenie zadowolony z efektu końcowego. Zmieniony tytuł na prostszy i bardziej zrozumiały „Kurs Magii Psychotronicznej” ukazał się pod pseudonimem Arcadius (co też jest elementem pomysłu na oprawę), zaś okładka choć nieco mroczna, to jednak niezwykle estetyczna, efektowna i nadająca książce klimatu. Samo wydanie zaś zostało poszerzone, oraz mocno udoskonalone. 

2012-2014 – Redaktor naczelny serwisu Ezoteria.pl / ProjektInfinitus.pl
Kiedy to piszę rok się dopiero rozpoczął, zaś ja z zapałem pracuję przy projekcie ambitnego serwisu ezoterycznego z elementami społecznościowymi. 

2012-2016 – Publikacje w czasopismach
Współpraca z czasopismami Adremida i Medium. 

2014 – Wydanie książki „Wszechświat i Ty” w wersji cyfrowej
Unikatowa perspektywa sprawia, że ten praktyczny podręcznik, w równym stopniu zainspiruje, co dostarczy praktycznych porad pomocnych na duchowej ścieżce. 

2014 – Redaktor naczelny w autorskim serwisie Gwiezne Wrota Odrodzenie
Kultowy serwis rozwojowy Gwiezdne Wrota powraca jako Gwiezdne Wrota Odrodzenie z masą nowych pomysłów. 🙂 

2015-2016 – Redaktor naczelny w serwisie AlternatywneMedia.pl
Nowy koncept serwisu, który łączy w sobie zarówno tematy lekkie i inspirujące jak i informuje o przemilczanych przez media głównego nurtu poważnych sprawach. Przewodnim hasłem serwisu jest „alternatywne spojrzenie na świat”. 

2017 – Wydanie drukiem książki „Wszechświat i Ty”
Tym razem w wersji papierowej ukazało się nowe podrasowane wydanie „Wszechświat i Ty”. 

2017 – Wydanie książki „Nowa Biblia”
Świeża książka poruszająca zagadnienia z przełomu filozofii, religijności i zagadnień kształtowania się społeczeństwa. 

2018 – Anglojęzyczne wydanie ksiażki „Nowa Biblia” noszące w przekładzie nowy tytuł „Alternative Bible”
Pierwsze tłumaczenie mojej książki na język angielski. Książka dostępna jest na Amazon i na Kndle zarówno w wersji drukowanej jak i cyfrowej. 

2018 – Wydanie książki „Zakazana Wiedza”
Zakazana Wiedza – moja nowa książka z pogranicza tematyki UFO i ezoteryki, w której dzielę się osobistymi doświadczeniami i perspektywą na wpływ istot i cywilizacji pozaziemskich na życie na Ziemi oraz nasze możliwości rozwoju zarówno jako jednostek jak i cywilizacji. 

 

Jakub Qba Niegowski
qba [małpa] nawarsztaty.pl

You cannot copy content of this page