Home Książki

Książki

„Remote Viewing – Rozwój Przez Percepcję”

Remote Viewing - Rozwój Przez Percepcję(2020 r.) Napisałem dla Was bezpłatny ebook na temat percepcji pozazmysłowej metodą Remote Viwing, aby przybliżyć temat zainteresowanym.
Jest to świetne wprowadzenie do tematu, które od podstawa przedstawia historię oraz potecnjał Remote Viewing dla rozwoju osobistego każdego człowieka.

Pobierz ebook „Remote Viewing – Rozwój Przez Percepcję”

 

 

 

„Zakazana Wiedza”

(2018 r.) Imperia cywilizacji kosmicznych rozpościerają się nie tylko wszerz na wiele układów planetarnych, ale i w głąb przestrzeni na świat, który nazywamy potocznie „duchowym”. 

UFOlogia oraz metafizyka mają ze sobą więcej wspólnego, niż myślisz. 

Książka ta zawiera nowe spojrzenie na tematy z zakresu UFOlogii oraz metafizyki poparte obszernymi opisami osobistych doświadczeń autora. 
Po raz pierwszy UFOlogia oraz metafizyka zaprezentowane są jako spójna całość, wyjaśniając tym samym wiele tajemnic oraz ukazując zupełnie nowy obraz rzeczywistości, w której żyjemy. 

Jeżeli interesuje Cię tematyka cywilizacji pozaziemskich, a także ich interakcje z ludzkością – ta książka prawdopodobnie Cię zaskoczy. 
Być może odkryjesz w niej potwierdzenie swoich osobistych odczuć oraz przypuszczeń.

Zakazana Wiedza – więcej o książce

 

„Nowa Biblia”

(2017 r.) Nie ma nic gorszego niż religie i filozofie, które zapominają o zdrowym rozsądku. 

Religia powinna działać w służbie człowiekowi i być osobistym narzędziem dobrowolnego, świadomego samodoskonalenia. 

Książka ta oferuje nowe spojrzenie na osobisty kontakt z Bogiem i jego wyobrażenie oraz szczegółowe ukazanie obrazu świata, co pozwala znaleźć odpowiedzi na wiele pytań nurtujących rozwijającego się człowieka. Jest to propozycja współczesnej neoreligijności, która wyzwala i oddaje kontrolę nad Twoim życiem w Twoje ręce. 

Książka stanowi praktyczny przewodnik, komentarz oraz kodeks dający oparcie w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. 

Nowa Biblia – więcej o książce

 

„Wszechświat i Ty”

(2014 r.) „Wszechświat i Ty” to wspaniały przewodnik po zagadnieniach szeroko pojętego rozwoju duchowego i samodoskonalenia. Unikatowa perspektywa sprawia, że ten praktyczny podręcznik, w równym stopniu zainspiruje, co dostarczy praktycznych porad pomocnych na duchowej ścieżce. W ramach podręcznika znajdziesz zarówno omówienie szeregu najważniejszych w rozwoju osobistym i duchowym zagadnień, jak również praktyczne ćwiczenia pomagające na ścieżce wzrastania. 

Wszechświat i Ty – więcej o książce

 

„Kurs Magii Psychotronicznej”

(2010 r.) Wszystkim, którzy zaczynają swoją przygodę rozwojem zdolności parapsychicznych, psychotroniką czy magią polecam swoisty podręcznik, z którego można nauczyć się, jak w praktyce doświadczać rzeczy niezwykłych. Książka „Kurs Magii Psychotronicznej” to przewodnik do pracy ze świadomym śnieniem, medytacją, czakrami, teleobserwacją, podróżami poza ciałem i wieloma innymi fascynującymi zdolnościami naszego umysłu. Opracowanie tym bardziej wartościowe, że oparte na własnym doświadczeniu, a nie wyłącznie cudzych opowieściach. Znaleźć w nim można sporo autentycznych przykładów z życia wziętych, co podkreśla wiarygodność książki. A tematyka niełatwa – jest to bowiem kompendium wiedzy, jak stawiać pierwsze kroki w kuszącym, lecz i trudnym do pojęcia świecie metafizycznym. 

Książka ta to drugie podrasowane wydanie „Na Granicy Światów”. Otrzymała zupełnie nowy tytuł, mniej poetycki a lepiej oddający zawartość, nową szatę graficzną (trochę za mroczną jak na mój gust ale na pewno bardzo estetyczną). Tytuł ten wydałem pod pseudonimem po części dla tego, że w owym czasie skoncentrowany byłem już na zupełnie na innych tematach a po części dla dodania nutki tajemniczej otoczki. 

Kurs Magii Psychotronicznej – więcej o książce

 

„Na Granicy Światów”

(2005 r.) „Na Granicy Światów: Księga Tajemnic Międzywymiarowych Magów” to książka praktycznie traktująca o wielu dziedzinach parapsychologia, PSIonika, Magia, OOBE, LD etc. Kontakty z niefizycznymi istotami, podróże poza ciałem, praktyczne odmiany magii – to wszystko i znacznie więcej znajdziesz w „Księdze Tajemnic Międzywymiarowych Magów”. 
„Na Granicy Światów” to publikacja tak unikatowa, ponieważ pisząc ją starałem się w przystępny sposób zgromadzić i przekazać wiedzę najbardziej wartościową, pisząc objaśnienia, oraz przytaczając przykłady z mojej własnej praktyki. Żadnego lania wody, tylko najcenniejsza i najbardziej praktyczna wiedza podana w przystępny sposób. Efektem tego zamierzenia jest książka zawierająca chyba każdą odpowiedź na pytanie młodego Ezoteryka naszych czasów. 

Na Granicy Światów – więcej o książce

 

Jakub Qba Niegowski
qba [małpa] wcentrumrozwoju.pl

You cannot copy content of this page