Home Kurs Magii Psychotronicznej

Kurs Magii Psychotronicznej

Kurs Magii Psychotronicznej okładka książki

Pomimo, że książkę tę napisałem wiele lat temu, do dziś jest to chyba najbardziej praktyczny podręcznik w Polsce zawierający zbiór technik pracy z umysłem, poparty przykładami zaczerpniętymi z empirycznego doświadczenia autora. 

Kurs Magii Psychotronicznej zawiera omówienie wielu zagadnień, które łączy jeden wspólny element, a jest nim ludzki umysł i zdolności jakie posiada, choć czasem nie zdajemy sobie z tego wcale sprawy. 

Kurs Magii Psychotronicznej zawiera w sobie omówienie takich zagadnień jak świadome sny, podróże poza ciałem (OOBE), szeroko pojęte postrzeganie pozazmysłowe, psychotronika, praktyczne elementy niektórych systemów magicznych etc. Jeśli szukasz książki z praktycznymi technikami zamiast czystej teorii to jest to książka dla Ciebie. 

Pierwotnie książka w ramach pierwszego jej wydania nosiła tytuł „Na Granicy Światów – księga tajemnic międzywymiarowych magów”, dlatego wraz z jej wznowieniem w drugim wydaniu wraz z wydawcą postanowiliśmy zmienić nazwę na krótszą i bardziej obrazowo mówiącą o czym faktycznie jest. Mimo wszystko dziś po latach myślę, że „kurs magii” to jednak lekka przesada gdyż większość owych technik to nie magia a zdolności i możliwości ludzkiego umysłu a wiele omawianych w niej technik znanych jest zarówno oficjalnej nauce jak i wykorzystywanych na przykład w psychologii etc. Niemniej jednak jako, że w książce znalazło się również miejsce na omówienie niektórych odmian magii i dużo bardziej ezoterycznych zagadnień niż te znane oficjalnej nauce, toteż owa magia w tytule nie jest taka całkowicie nieuzasadniona. Chciałbym jednak aby czytelnik potraktował tą książkę nie jako coś tajemniczego ale jako praktyczny zbiór empirycznych doświadczeń autora wraz z przekazaniem instrukcji jak owe doświadczenia mogą być osiągane i do czego mogą służyć człowiekowi. 
Kurs Magii Psychotronicznej jest przede wszystkim książką praktyczna i na bazie praktyki napisaną. 

Nakład wyczerpany.

Jakub Niegowski

You cannot copy content of this page