Home Kursy Online

Kursy Online

Zapraszam do udziału w stworzonych i prowadzonych prze-zemnie kursach online.
Aktualne kursy:

Szkolenie Remote Viewing

Weź udział w jedynym w Polsce szkoleniu z Remote Viewing i zyskaj Wgląd dzięki technice aktywacji percepcji pozazmysłowej RV. Naucz się panować nad swoimi zdolnościami i rozwijaj je. Weź udział w przygodzie! Badaj zaginione cywilizacje, pozaziemskie życie, przyszłość, świat metafizyczny, oraz naucz się obiektywnego podejścia do uzyskiwanych wyników dzięki temu szkoleniu.

https://wcentrumrozwoju.pl/kursy-online/szkolenie-remote-viewing-regularne-zajecia-online

Kurs Świadomego Śnienia Online

Naucz się świadomie korzystać z możliwości własnego umysłu, zdolnego tworzyć całe światy na Twój użytek.
Wielu geniuszy, odkrywców i wynalazców, właśnie wykorzystaniu śnienia zawdzięczało swoje przełomowe odkrycia. W Świadomych Snach można się uczyć, rozwijać oraz czerpać z nich inspirację, doskonale się przy tym bawiąc.

https://wcentrumrozwoju.pl/kursy-online/kurs-swiadomego-snienia

3 Dni z Nadświadomością

Zyskaj dostęp do potężnego źródła wiedzy, wsparcia, pomysłów i inspiracji, dzięki uzyskaniu kontaktu ze swoja nadświadomością. Z tego kursu online nauczysz się czym jest Nadświadomość oraz jak czerpać z zasobów nadświadomości.

https://wcentrumrozwoju.pl/kursy-online/3-dni-z-nadswiadomoscia

Odnowa Rytmu Życia w 28 krokach

Serdecznie zapraszam na kurs online „Odnowa Rytmu Życia w 28 krokach”, z którego dowiesz się jak w prosty sposób, krok po kroku wprowadzić więcej harmonii do swojego działania oraz życia.

https://wcentrumrozwoju.pl/kursy-online/odnowa-rytmu-zycia-w-28-krokach

Kurs Wychodzenia z Kryzysu

Zapraszam serdecznie na kurs online poświęcony wychodzeniu z kryzysów – dla ludzi, którzy potrzebują wsparcia oraz kierunku dla transformacji swojego życia na lepsze. Kurs powstał na bazie osobistych doświadczeń – jest więc bardzo praktyczny i dostatecznie uniwersalny aby pomóg w dużym spektrum zagadnień.

https://wcentrumrozwoju.pl/kursy-online/kurs-wychodzenia-z-kryzysu

Kurs Wahadełkowania Online

Kurs idealny dla osób początkujących, które chcą dowiedzieć się więcej niż to, czego uczą zazwyczaj materiały wprowadzające. Jest to esencja przydatnej, praktycznej wiedzy, pochodząca z osobistej praktyki oraz zebranych przez lata doświadczeń, dająca ogromne możliwości działania.
Techniki i wiadomości zostały przygotowane tak aby student poznał wszystkie ważne aspekty i zasady działania oraz bezpiecznego stosowania wahadełka w praktyce.

https://wcentrumrozwoju.pl/kursy-online/kurs-wahadelkowania-online

You cannot copy content of this page