Home Na Granicy Światów – księga tajemnic międzywymiarowych magów

Na Granicy Światów – księga tajemnic międzywymiarowych magów

Na Granicy Światów - okładka książki

Krótko po 2000 roku rozpocząłem prace nad książką, która w zamyśle miała być kompendium wiedzy praktycznej z zakresu psychotroniki i wszelkiego rozwoju paranormalnych zdolności umysłu do postrzegania pozazmysłowego oraz działań opartych na mocy umysłu. Chciałem aby w jednej książce można było znaleźć wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące postrzegania pozazmysłowego i jego praktycznego użytkowania, poparte praktycznymi przykładami oraz opisami technik pozwalającymi każdemu na własną rękę weryfikować owe zjawiska. 

Do dziś dnia nie znam książki na polskim rynku wydawniczym, która w ramach jednego opracowania zebrałaby i omówiła od tak praktycznej strony tle tematów dotyczących paranormalnych zdolności ludzkiego umysłu i zaoferowała tyle technik praktyki. 

Książka w kolejnym wydawaniu zmieniła tytuł na mniej poetycki a w zamyśle taki, który miał bardziej sugerować jej praktyczny wydźwięk czyli „Kurs Magii Psychotronicznej” oraz ukazała się pod pseudonimem Arcadius (dla nutki tajemniczości) choć z perspektywy czasu uważam, że i ta nazwa ma w sobie za dużo formy poetyckiej, ale przecież nie nazwiemy książki „praktyczny podręcznik psychotroniki, śnienia, podróży poza ciałem, magii… i tak tu mógłbym wymieniać dalej”. 🙂 Było by to na pewno bardziej precyzyjne ale jako tytuł stanowczo za długie. Pragnę jednak aby czytelnik wiedział, że książka jest stricte praktyczna i dotycząca wielu zagadnień, z których temat magii stanowi zaledwie treść jednego z rozdziałów a książka porusza dużo, dużo więcej fascynujących tematów dotyczących zdolności ludzkiego umysłu, postrzegania pozazmysłowego i nie tylko. 

Nakład wyczerpany.

Jakub Niegowski

You cannot copy content of this page