Home Nowa Biblia

Nowa Biblia

Nowa Biblia - okładka książki

Nowa Biblia to książka neoreligijna jak ją nazywam. Na pewno nie jest książką religijną poświęcona jakiejś konkretnej religii. Pozbawiona jest nakazów, zakazów, przykazów, ona nie powie Ci w co masz wierzyć „bo jak nie to…” , nie przedstawi jedynie słusznej wersji rzeczywistości, nie głosi żadnych „faktów” które nie są faktami. 

Zamiast tego Nowa Biblia jest książka o wierze, o filozofii wiary. Nowa Biblia przedstawia duchowe doświadczenie autora i stara się być uniwersalną podstawą, punktem odniesienia do którego można się odwołać w dzisiejszym chaotycznym i szybko zmieniającym się świecie, w którym nawet najmądrzejsi ludzie często „nie wiedzą już w co wierzyć”. 

Nowa Biblia napisana jest tak by uzmysłowić Tobie czytelniku, warstwę duchową w Tobie, z którą być może nieświadomie obcujesz na co dzień i pozwolić Ci w sposób bardziej świadomy a przez to wydajny i bardziej odczuwalny odkrywać w sobie samym duchowość, szlachetność i wsparcie. 

Nowa Biblia powstała po to by być taką książką, do której można sobie łatwo sięgnąć od czasu do czasu i pomyśleć „aha, faktycznie, no tak, przecież o tym wiem tylko zapomniałem, dobrze, że mi ktoś przypominał”. Ta książka przypomni Ci moc, którą masz w sobie. Przypomni Ci, jak po nią sięgać i jak jej używać. Przypomni Ci o łączności ze światem duchowym, jaką posiadasz i łatwo możesz ją aktywizować. 

Nowa Biblia to książka, która proponuje rozwiązania, obfituje też w praktyczne ćwiczenia i na każdym kroku zawiera propozycje idei i wyobrażeń, z zaznaczeniem, ze Ty sam możesz je dowolnie modyfikować i dostosowywać do własnych potrzeb. Tu nie ma żadnego nakazu stosowania się do czegoś a jedynie użyteczne informacje na temat duchowości na miarę nowej epoki. 

Fragmenty książki Nowa Biblia:

• Prawdziwy Bóg – fragment książki „Nowa Biblia”.

• Nie bój się Boga – fragment książki „Nowa Biblia”.

• Nasza Tożsamość – fragment książki „Nowa Biblia”.

„Nowa Biblia” dostępna jest tutaj

 

Jakub Niegowski

You cannot copy content of this page